Author Topic: Mówić o czarny nastolatek Kobe Bryant  (Read 185 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zzzzswdew

  • Guest
  • Trade Count: (0)
Mówić o czarny nastolatek Kobe Bryant
« on: November 26, 2014, 01:19:15 AM »
Mówić o czarny nastolatek Kobe Bryant strzelanie prawo egzekwowania zespołów brakowało odpowiedzialność., zgodnie z Los Angeles Lakers [] Insider  nike roshe run suede mens      zgłaszane na decyzji o 18-letni nastolatek czarny Mike Brown został zastrzelony w nike lunarglide 4 damskie   społeczeństwie Stanów Zjednoczonych kontrowersyjne.
 Inne niż Cleveland Cavaliers Star LeBron James gwiazda Los Angeles Lakers Kobe Bryant nike free 4.0 v2 damskie    również na czele opublikowanych na ten temat, i dziś system prawny został zaatakowany. W sierpniu tego roku 18-letni nastolatek czarne, buty nike free 5.0 v4   o nazwie Mike Brown został zastrzelony przez policję w St Louis. Wczoraj decyzji sędziego, Darren Wilson strzał policji zostali uniewinnieni. W związku z tym powiedział Bryant, jeśli odpowiedni system prawny nie mogą być modyfikowane, to takie przypadki będą nadal występują.

 Zaledwie 2 lata temu, po wszystkich, inny czarny nastolatek był z teleiwoen-Martin są na białych nieuzbrojonych obrony kapitan George niniejszym möllmann strzał. "Można tu siedzieć i spierają się o to, dopóki nie jesteśmy zły i protestu. nike free run 2 sklep   "Bryant powiedział w wywiadzie z Los Angeles Lakers po praktyce dzisiaj", ale przed tym mamy poważne systemu prawnego, takie rzeczy będą się dziać. "Na sąd, aby Michael Brown, kary, Kobe wcześniej w ciągu dnia wyraził niezadowolenie z za pośrednictwem Twitter. "System tak, że młodzi Murzyni w prawo pod maską giną. ”


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14